Akcja Komputery za tonery

6-latek w szkole

SZEŚCIOLATEK
W SZKOLE

Telefon zaufania

Masz problem?
Zadzwoń!

116 111

bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

www.116111.pl

Bezpieczne wakacje

Comenius

Galeria zdjęć

Polecamy

Kolorowe spotkania z ortografią

Ciekawe filmy, gry i zabawy dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze

niedziela, 06 lutego 2011 14:26

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2011

Dzień Bezpiecznego Internetu 2011 8 lutego 2011 roku na całym świecie będzie obchodzony Dzień Bezpiecznego Internetu. Ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie. Nasza szkoła włącza się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu już po raz piąty. Nasze inicjatywy organizacji tego dnia zgłosiliśmy na stronie www.saferinternetday.pl. W miesiącu lutym, podobnie jak w latach poprzednich przeprowadzimy w naszej szkole szereg działań promujących bezpieczny Internet.

Zachęcamy do odwiedzenia stron poświęconych bezpiecznemu surfowaniu w sieci: www.sieciaki.pl oraz www.dzieckowsieci.pl.

 
środa, 02 lutego 2011 19:50

WYJAZD NA LODOWISKO


Podczas ferii panie Ewelina Baranek oraz Elżbieta Krzysztofczyk-Kosek zorganizowały wyjazd na lodowisko do Jastrzebia. Cieszył sie dużym zainteresowaniem uczniów i okazał się wielką frajdą dla dzieci. Wszyscy świetnie się bawili i nawet debiutanci znakomicie sobie radzili. Potknięcia i upadki okazały sie niegroźne i nikomu nie zepsuły dobrego humoru:) FOTO

 
środa, 02 lutego 2011 19:37

Zuchowy Bal u Królowej Śniegu

17 stycznia w godzinach rannych zjechały się  Zuchy z różnych szkół między innymi ze Szkoły Podstawowej w Gołkowicach do Szkoły Podstawowej w Krostoszowicach, aby uczestniczyć w balu u Królowej Śniegu. Na tę nietypową uroczystość przybyły różne postaci bajkowe, kolorowe zwierzęta, niezwykłe persony……
Każdy uczestnik został poczęstowany słodkim poczęstunkiem i orzeźwiającym napojem. Zwolennicy zabawy doskonale bawili się przy piosenkach zuchowych. Największą atrakcją dla wielbicieli rozrywki okazały się konkursy, za które można było otrzymać tęczę słodyczy. Czas minął w mgnieniu oka…Zuchy z zadowoleniem na buziach i z satysfakcją wracali do domu…Czekając na kolejne udane, zuchowe spotkanie. FOTO

 
środa, 02 lutego 2011 20:38

Jak co roku w karnawale wszyscy bawią się wspaniale!

Karnawałowe szaleństwo rozpoczęte….I w naszej szkole ,tej jakże radosnej tradycji  stało się zadość. 11 stycznia uczniowie klas IV-VI znakomicie bawili się na balu karnawałowym. Niektórzy  z nich zaskakiwali ciekawymi, barwnymi strojami. Wszak to jego nieodłączny element. Na nowoczesnym balu nie może zabraknąć didżejów. O oprawę muzyczną zadbali : Artur Sojak i Patrik Bienia. Rytmiczne dźwięki porwały wszystkich do tańca! Każdy prawdziwy bal ma swoją królową i króla. W tym roku wszyscy zgodnie przyznali ten tytuł Marzenie Marcol i Patrykowi Czapnikowi. Zatriumfowała pomysłowa choreografia ,uśmiech i pozytywna energia. Dzieci mogły też liczyć na słodki poczęstunek i napoje oraz ofertę sklepiku zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie mogli się bawić dzięki organizatorom balu : pani Krystynie Kelner, Elżbiecie Krzysztofczyk-Kosek oraz panu Mateuszowi Andrzejukowi.

 
poniedziałek, 31 stycznia 2011 18:20

KONSULTACJE

Informujemy, iż w środę 2 lutego w godz. 16.30 - 17.30 odbędą się konsultacje. Zachęcamy rodziców do skorzystania z tej formy kontaktów z uczącymi.

 
piątek, 28 stycznia 2011 13:23

FERIE ZIMOWE DOBIEGAJĄ KOŃCA

Niestety dobiega koniec ferii zimowych i w poniedziałek 31 stycznia znów zobaczymy się wszyscy w szkolnych murach. Mamy nadzieję, że spędziliście je miło, wszyscy w doskonałych humorach wrócicie do szkoły i pełni zapału rozpoczniecie zmagania z kolejnymi zadaniami jakie czekają Was w pracowitym II semestrze.

 
piątek, 21 stycznia 2011 15:42

NOWY PLAN LEKCJI

Przypominamy wszystkim uczniom naszej szkoły, że od poniedziałku 31 stycznia obowiązuje nowy plan lekcji.

 
czwartek, 20 stycznia 2011 17:48

 
wtorek, 18 stycznia 2011 15:35

FERIE ZIMOWE 2011

Nadeszły długo oczekiwane ferie zimowe. Od poniedziałku, 17 stycznia możemy cieszyć się odpoczynkiem od obowiązków szkolnych i nauki. To wspaniały czas relaksu w domu i na świeżym powietrzu, zabaw na śniegu, czas w którym możemy rozwijać swoje zainteresowania, wyjechać czy też spotkać się z rówieśnikami. Życzymy wszystkim aktywnych, radosnych i bezpiecznych ferii!

 
<< Początek < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnie >>

Strona 68 z 92