Akcja Komputery za tonery

6-latek w szkole

SZEŚCIOLATEK
W SZKOLE

Telefon zaufania

Masz problem?
Zadzwoń!

116 111

bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

www.116111.pl

Bezpieczne wakacje

Comenius

Galeria zdjęć

Polecamy

Kolorowe spotkania z ortografią

Ciekawe filmy, gry i zabawy dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze

poniedziałek, 24 maja 2010 09:22

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO SZKOŁY


Serdecznie zapraszamy 1 czerwca 2010 roku na godzinę 8.30 do Szkoły Podstawowej w Gołkowicach na II Dzien Otwarty w ramach święta szkoły, podczas którego dzieci przedstawią program artystyczny i zaprezentują, jak się uczą. Każdy z Państwa będzie mógł zwiedzić szkołę i zapoznać się z jej nowoczesnymi środkami dydaktycznymi.

Społeczność Szkolna

 
czwartek, 20 maja 2010 16:51

SUKCES NASZYCH UCZNIÓWW środę 19 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrbeńsku odbył się Konkurs Przyrodniczy dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Rafał Kłosek ( IVa ), Mateusz Durczok ( Vb ) oraz Karolina Mendrela ( VIa ) spisali się znakomicie zajmując najwyższe I miejsce. Drużyna naszej szkoły została przygotowana przez panie Izabelę Ucher i Alicję Thomas. Gratulujemy!

 
niedziela, 16 maja 2010 17:23

DZIEŃ MATKI W PZKO W PIOTROWICACH

W sobotę 15 maja odbyła się w Piotrowicach koło Karwiny tradycyjna impreza – Dzień Matki, zorganizowana przez Miejscowe Koło PZKO Piotrowice. Dla naszej szkoły była to niezwykła uroczystość, gdyż zaprezentowali się na niej uczniowie klasy II b, którzy przygotowali specjalny program artystyczny. Po zakończeniu części artystycznej wszystkim mamom, babciom, prababciom wręczono kwiaty, a nasi drukoklasiści otrzymali upominki. Przypomnijmy, iż uczniowie klas I-III naszej szkoły występują w piotrowickim PZKO corocznie: podczas imprezy mikołajkowej oraz z okazji Dnia Matki. Program przygotowują panie Izabela Ucher i Katarzyna Tomas. FOTO

 
środa, 12 maja 2010 18:53

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS II -III

12 maja w naszej szkole odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas II i III. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych naszej gminy. Konkurs zorganizaowały panie Gabriela Kurpińska i Katarzyna Tomas. Z przyjemnością przedstawiamy wyniki uczniów naszej szkoły: Zosia Mencewicz - III miejsce w kategorii klas drugich, Aleksandra Kras - III miejsce w kategorii klas trzecich. Gratulujemy! FOTO

 
wtorek, 11 maja 2010 19:36

SUKCES NASZEGO UCZNIA

Z przyjemnością informujemy, iż Paweł Wawrzyczny - uczeń klasy Ia naszej szkoły zajął I miejsce w II Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej "SING ALONG" w kategorii klas I - III, którego organizatorem był Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1  w Wodzisławiu Śląskim  wraz z  Centrum Języków Obcych w Pszowie. 10 maja 2010 roku w Wodzisławskim Centrum Kultury odbył się uroczysty koncert, podczas którego Paweł oraz pozostali laureaci festiwalu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy Pawełkowi i życzymy dalszych sukcesów!

 
niedziela, 09 maja 2010 16:58

"EKOLOGICZNE ZMAGANIA Z PRZYRODĄ"

28 kwietnia uczniowie klas I - III naszej szkoły w składzie: Zofia Mencewicz, Paweł Herman, Joanna Serwotka oraz Kinga Grzegoszczyk uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie "Ekologiczne zmagania z przyrodą" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Krostoszowicach. Z przyjemnością informujemy, iż nasza drużyna przygotowana przez panią Izabelę Ucher zajęła I miejsce. Uczniowie reprezentujący szkołę doskonale wykonali zadania konkursowe, do których należały min. rozpoznawanie wiosennych kwiatów chronionych, odgłosów przyrody, wykonanie kanapek ekologicznych oraz segregowanie śmieci. Gratulujemy!!!

 
wtorek, 04 maja 2010 16:58

WIZYTA UCZESTNIKÓW PROGRAMU SOCRATES COMENIUS
W NASZEJ SZKOLE

W dniach od 24 do 30 kwietnia w SP w Gołkowicach odbyła się pierwsza wizyta w ramach projektu Comenius. W sumie mury naszej szkoły odwiedziło 24 nauczycieli z Litwy, Bułgarii, Włoch i Rumunii oraz 8 uczniów ze szkoły z Pontecorvo we Włoszech. Cała szkoła przez kilka tygodni pracowicie  przygotowywała się do tej wizyty. Ze szczególną niecierpliwością swoich kolegów oczekiwali  nasi uczniowie i ich rodziny. Mali Włosi  przez kilka dni mieszkali w domach swoich polskich kolegów, poznając nasz język, kulturę i zwyczaje. WIĘCEJ

 
poniedziałek, 26 kwietnia 2010 21:44

DZIECKO NA DRODZE - AKCJA KTR


Już po raz drugi w szkołach naszej gminy Koło Turystyki Rowerowej przeprowadziło akcję "Uwaga dziecko na drodze". W dniach 22 i 23 kwietnia przedstawiciele zarządu KTR spotkali się z pierwszoklasistami naszej szkoły. Celem akcji jest uświadomienie najmniejszym uczestnikom ruchu drogowego zagrożeń czekających ich na drogach, ale i jednocześnie zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu, szczególnie w wykorzystaniem rowerów. Dzieci otrzymały upominki-gadżety wpływające na ich bezpieczeństwo na drodze.

 
wtorek, 04 maja 2010 17:04

KONSULTACJE

Informujemy, iż najbliższe konsultacje odbędą się dnia 5 maja w godz. 16.00 - 17.00. Zachęcamy rodziców do skorzystania z tej formy kontaktów z uczącymi.

 
<< Początek < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnie >>

Strona 68 z 84