Akcja Komputery za tonery

6-latek w szkole

SZEŚCIOLATEK
W SZKOLE

Telefon zaufania

Masz problem?
Zadzwoń!

116 111

bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

www.116111.pl

Bezpieczne wakacje

Książki marzeń

Książki naszych marzeń

Comenius

Polecamy

Kolorowe spotkania z ortografią

Ciekawe filmy, gry i zabawy dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze

wtorek, 20 marca 2012 12:17

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

19 marca 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łaziskach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Przecinek". Temat przewodni konkursu brzmiał: „Cztery pory roku”. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę uzyskali w tym konkursie wysokie miejsca. Paweł Wawrzyczny ( klasa IIIa ), Oliwia Halfar ( klasa Va ) oraz Justyna Brzoza ( klasa VIb ) zajęli najwyższe I miejsca. Natalia Adamiak ( klasa IIa ) otrzymała wyróżnienie. Oliwia i Justyna dostały się do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 23 marca w Rydułtowskim Centrum Kultury. Uczennica klasy V Oliwia Halfar została wyróżniona na tle wszystkich uczestników. Gratulujemy!!!

 
środa, 14 marca 2012 13:44

NABÓR DO MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN STRAŻACKICH


Ochotnicza Straż Pożarna w Gołkowicach
ogłasza
nabór do młodzieżowych drużyn pożarniczych.
Miejsce i data spotkania: w jednostce Straży Pożarnej w Gołkowicach, dnia 17 marca 2012 roku o godzinie 11.00.
Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, którzy ukończyli 7 lat.

 
czwartek, 08 marca 2012 11:11

NAJ, NAJSYMPATYCZNIEJSZA BYŁAŚ TY...!

Dnia 6 marca 2012 roku odbyły się wybory Najsympatyczniejszej Dziewczyny w szkole. Organizatorem był Pan Mateusz Andrzejuk. W jury zasiedli chłopcy- po jednym przedstawicielu  z klas IV-VI. Pierwszą konkurencją było zjedzenie cytryny. Wszystkie  dziewczyny poradziły sobie  z tym zadaniem wspaniale, z uśmiechem, bynajmniej nie kwaśnym, na twarzy. Drugie wyzwanie, które czekało na kandydatki,  polegało na narysowaniu autoportretu z …zawiązanymi oczami. Prace były naprawdę zabawne i oryginalne. Mógłby im pozazdrościć niejeden artysta.;) Podczas wykonywania ostatniego zadania  każda uczestniczka musiała wykazać się poczuciem humoru i zaprezentować się  w zabawnym kostiumie. Największą liczbę punktów, uznanie jury ,publiczności i tytuł Najsympatyczniejszej Dziewczyny  w szkole zdobyła uczennica klasy VIA- Marzena Marcol. Wszyscy świetnie się bawili i z uśmiechem wrócili na lekcje.FOTO

Tekst: Aleksandra Kras , Foto: Marta Kłosek

 
poniedziałek, 05 marca 2012 08:44

MAMY SUKCES W KIESZENI

Uczeń klasy szóstej „a” Rafał Kłosek został laureatem Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego z Elementami Historii. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się z naszej szkoły dwoje uczniów: Aleksandra Kras oraz Rafał Kłosek. Z zadaniami z języka polskiego oraz historii zmagali się finaliści 20 lutego 2012 roku w Rybniku. Rafał Kłosek okazał się najlepszy. Gratulujemy sukcesu!!!

Beata Bienia

 
poniedziałek, 05 marca 2012 08:37

POWIATOWY KONKURS LITERACKI

W grudniu w Gimnazjum nr 2 w Wodzisławiu Śląskim odbył się Powiatowy Konkurs Literacki: „Pogromcy słowa”. Z naszej szkoły uczestniczyło w nim troje uczniów z klas szóstych: Alicja Lincner, Emilia Karasek i Rafał Kłosek. Ogłoszenie wyników nastąpiło 1 marca 2012 roku podczas wieczoru literackiego. Najlepszą okazała się uczennica klasy szóstej „b”- Emilia Karasek, która zajęła zaszczytne drugie miejsce. Gratulujemy lekkiego pióra i życzymy kolejnych ciekawych pomysłów literackich.

Beata Bienia

 
piątek, 02 marca 2012 09:10

ZABAWA RODZICIELSKA

W dniu 18 lutego br Rady Rodziców SP i Gimnazjum zorganizowały wspólną zabawę rodzicielską w restauracji Prima. Zabawa była bardzo udana i cieszyła się wysoką frekwencją. Zysk z zabawy w wysokości 3004 zł został podzielony na dwie części i przeznaczony na wsparcie finansowe SP i Gimnazjum.

W imieniu obu Rad Rodziców pragnę podziękować sponsorom, którzy przekazali upominki i środki finansowe na organizację zabawy. Rada Rodziców SP dziękuje rodzicom klas VIa i VIb a Rada Rodziców Gimnazjum dziękuje rodzicom klas IIIa,b,c,d,e za upieczenie ciast na zabawę.

Szczególne podziękowania należą się Paniom Wioletcie Chrobok i Ewie Sitek - Przewodniczącym obu Rad Rodziców za zaangażowanie i pracę przy przygotowaniu i organizacji zabawy.

Dyrektor Zespołu Szkół
Waldemar Paszylka

 
piątek, 02 marca 2012 08:10

ZAPISY DZIECI DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ
ZESPOŁU SZKÓŁ W GOŁKOWICACH NA ROK SZKOLNY 2012/2013

....................................................................................................................

PROSIMY O ZGŁOSZENIA DZIECI
OD 01 DO 30 MARCA 2012 R.
W SEKRETARIACIE ZESPOŁU SZKÓŁ

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 800 - 1500.
PROSZĘ ZE SOBĄ ZABRAĆ DOWÓD OSOBISTY.

Pobierz druk

 
czwartek, 01 marca 2012 11:58

KONSULTACJE

W środę 7 marca w godzinach 16.30 - 17.30 zapraszamy rodziców na konsultacje.

 
środa, 29 lutego 2012 08:08

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

27 lutego 2012 roku w naszej szkole  odbył się  Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny, zorganizowany przez panie: Beatę Bienię i Elżbietę Krzysztofczyk-Kosek. W szranki stanęło 12 uczniów z  czterech  szkół z Gminy Godów: Gołkowic,  Godowa, Skrzyszowa i Łazisk. Wszyscy doskonale  zaprawieni w potyczkach ortograficznych. Na I. miejscu znalazła się Karolina Kubica- uczennica Szkoły Podstawowej w Godowie. Na  II. pozycji  uplasowała się Aleksandra Kras- reprezentantka naszej szkoły. III. miejsce zajęła Magdalena Surowiecka- przedstawicielka Zespołu Szkół w Skrzyszowie.WIĘCEJ

 
<< Początek < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnie >>

Strona 68 z 106