Akcja Komputery za tonery

6-latek w szkole

SZEŚCIOLATEK
W SZKOLE

Telefon zaufania

Masz problem?
Zadzwoń!

116 111

bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

www.116111.pl

Bezpieczne wakacje

Comenius

Galeria zdjęć

Polecamy

Kolorowe spotkania z ortografią

Ciekawe filmy, gry i zabawy dotyczące bezpiecznych zachowań na drodze

czwartek, 24 listopada 2011 12:51

LAUREACI III POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ
"SING ALONG"

22 listopada trzech uczniów klasy IIIa: Martyna Masny, Joanna Drabiniok oraz Paweł Wawrzyczny wraz z opiekunem Katarzyną Tomas uczestniczyło w III Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej "SING ALONG", pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski, Burmistrza Miasta Pszów, Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl. Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Wodzisławiu Śląskim. Z przyjemnością informujemy, iż Paweł Wawrzyczny i Martyna Masny zostali laureatami tegoż konkursu w kategorii klas I - III.  Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w poniedziałek 28.11 o godz.16.00. w Wodzisławskim Centrum Kultury. Gratulujemy Martynie i Pawłowi oraz życzymy im dalszych sukcesów!

 
piątek, 25 listopada 2011 08:18

KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

24 listopada w Zespole Szkół w Rydułtowach odbył się XVII Konkurs Wiedzy Biblijnej szkół podstawowych. Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Kras, Joanna Serwotka oraz Rafał Kłosek, który zajął I miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała pani Ewelina Baranek.

 
poniedziałek, 21 listopada 2011 20:28

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych

9 listopada 2011 roku odbył się Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych. W naszej szkole udział wzięło dwanaścioro dzieci z klas piątych i szóstych. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się pięcioro uczestników: Rafał Kłosek- klasa VIA, Emilia Karasek- klasa VIB, Alicja Lincner - klasa VIB, Martyna Warło- klasa VA, Aleksandra Kras- klasa VB. GRATULUJEMY!

 
poniedziałek, 21 listopada 2011 20:17

ZAPROSZENIE DLA WIELBICIELI CZARÓW


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych swoją przyszłością, pasjonatów czarów oraz miłośników dobrej zabawy na andrzejkową imprezę, która odbędzie się w świetlicy szkolnej 30 listopada o godzinie 16:00. Preferowana czarodziejska moda!

Świetlica z Pasją

 
czwartek, 17 listopada 2011 09:05

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III

Zapraszamy uczniów klas I-III
do udziału w konkursie plastycznym pt. "Święty Mikołaj".
Technika i format wykonania prac jest dowolny.
Prace należy wykonać do 5 grudnia.

Organizatorzy konkursu: Katarzyna Tomas, Ewelina Baranek

 
środa, 16 listopada 2011 12:54

PRACE PLASTYCZNE UCZNIÓW KLAS I-III

Nasze szkolne korytarze oraz klasowe gazetki zdobią prace o tematyce jesiennej wykonane przez uczniów klas I-III. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy prac naszych uczniów.

 
wtorek, 15 listopada 2011 07:35

KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR

10 listopada 2011 r. w godz. 12.00 – 13.00 w czytelni biblioteki 5 uczennic klasy VIb Justyna Brzoza, Paulina Retelewska, Natalia Tekieli, Marta Krzyształa i Wioleta Cybulska pod opieką pani Małgorzaty Białeckiej wzięło udział w VI edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr. Każda uczestniczka miała do dyspozycji komputer z zainstalowanym środowiskiem konkursowym utworzonym w technologii Adobe AIR z dostępem do Internetu. Uczennice otrzymały indywidualne kody i hasła dostępu. Konkurs rozpoczął się punktualnie o godz. 12.00 a zakończył o godz. 13.00. Pomimo tego, iż brali w nim udział jednocześnie wszyscy uczestnicy szkół podstawowych w kilkunastu krajach, przebiegł sprawnie i bez zakłóceń. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie internetowej www.bobr.edu.pl.

 
poniedziałek, 14 listopada 2011 05:37

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 93. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowana przez uczniów klasy IV b pod kierunkiem Pani Elżbiety Krzysztofczyk-Kosek. Recytacja okolicznościowych wierszy, pieśni patriotyczne i kilka słów wykładu o przeszłości Polski przypomniały wszystkim zebranym o tym, jaką wartością dla obywateli naszego kraju jest wolność i o czym muszą pamiętać następne pokolenia.

 
środa, 09 listopada 2011 00:00

LIST PREZYDENTA POLSKI DO UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

List Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego do nauczycieli i uczniów w związku z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Drodzy Rodzice,
Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele z Przedszkoli i Szkół,

wzorem ubiegłego roku zwracam się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do inicjatywy Bronisława Komorowskiego, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, polegającej na upowszechnianiu zwyczaju robienia biało-czerwonych kotylionów, jako elementu obchodów Święta Niepodległości. Przedsięwzięcie Pana Prezydenta, które poprzez zabawę angażuje dzieci i młodzież w obchody tego szczególnego dnia, służy wzbogaceniu atmosfery Święta Niepodległości o radość i dumę z barw narodowych. Mając na względzie bezdyskusyjne walory wychowawcze akcji wspólnego przygotowywania kotylionów w barwach narodowych Ministerstwo Edukacji Narodowej popiera tę inicjatywę jako jedną z form angażowania najmłodszych w obchody Święta Niepodległości.

List prezydenta Bronisława Komorowskiego
Jak zrobić kotylion?

 

 
<< Początek < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnie >>

Strona 68 z 101